Zaproszenie do udziału w projekcie CEMS Chance dla młodzieży z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej

2019-10-23 11:11:00

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem w imieniu Fundacji EY działającej na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej serdecznie zaprasza młodzież z pieczy zastępczej do wzięcia udziału z projekcie CEMS Chance.

CEMS Chance to 5-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów I i II klas szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

 Najbliższa, XVII już edycja projektu, odbędzie się w dniach terminie 2 – 6 grudnia 2019 r.  w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. 

Rekrutacja do projektu odbywa się w dniach 21 października - 4 listopada 2019 r. poprzez formularz na stronie internetowej www.cemschance.pl (formularz: https://cemsclub.typeform.com/to/foSzqf)

Do udziału w czternastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Kontakt z Koordynatorem rekrutacji do projektu:  email: beniamin.szlachciak.@gmail.com (w tytule wpisując CEMS Chance rekrutacja).

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ