Relacja ze Święta Dziecka i Rodziny 2017

2017-06-30 08:31:00

 W dniu 17.06.2017 roku w Gospodarstwie Agroturystycznym „Mścichowianka” w Mścichach, po raz kolejny odbyło się „Święto Dziecka i Rodziny” zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem. Całe przedsięwzięcie zostało sfinansowane przez Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem. Impreza była skierowana do dzieci przebywających w rodzinach zastępczych na terenie powiatu wysokomazowieckiego. W tegorocznej imprezie brali również udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Święcku Wielkim. Spotkanie było okazją do wzajemnej integracji miedzy dziećmi i wychowankami WTZ oraz wspólnej wymiany doświadczeń między rodzinami zastępczymi oraz innymi opiekunami.

Uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem – Pani Iwona Kalinowska, która powitała wszystkich zebranych, składając najlepsze życzenia wszystkim dzieciom i rodzicom zastępczym. Do życzeń dołączył się również Wicestarosta Wysokomazowiecki Pan Leszek Gruchała, który zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Spotkanie było również okazją do wręczenia listów gratulacyjnych dla najbardziej utalentowanych dzieci z rodzin zastępczych.

Wszyscy zebrani bawili się przy dźwiękach muzyki, którą zapewnił zespół muzyczny „Tamers”. Zarówno dzieci jak i dorośli brali aktywny udział w grach i zabawach, za które można było otrzymać ciekawe nagrody i upominki. W przerwie między konkurencjami uczestnicy mieli możliwość skorzystania z tegorocznych atrakcji, wśród których znalazły się: ognisko, przejażdżka bryczką, dmuchana zjeżdżalnia, zawody tenisowe oraz liczne gry i konkursy z nagrodami. Na zaproszonych gości czekał także smaczny poczęstunek: kiełbaski, karkówka, kaszanka, babka ziemniaczana, gofry z bitą śmietaną i owocami, wata cukrowa, lody, napoje oraz słodycze.

Wszystkim zebranym dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Pozostajemy z nadzieją, że wszyscy uczestnicy zachowają ciepłe i miłe wspomnienia o naszym spotkaniu.

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ