Relacja ze Święta Dziecka i Rodziny 2015 rok

2015-06-23 15:14:00

W dniu 6 czerwca 2015 roku odbyła się impreza sportowo-integracyjna „Święto Dziecka i Rodziny”, która została zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem. W tegorocznej imprezie udział wzięły rodziny zastępcze funkcjonujące na terenie powiatu wysokomazowieckiego wraz z dziećmi umieszczonymi w pieczy zastępczej, uczniowie Szkoły Podstawowej w Święcku Wielkim oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Starych Raciborach. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11.00 w Gospodarstwie Agroturystycznym „Mścichowianka” w miejscowości Mścichy, które uroczyście otworzyła Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem Pani Teresa Tabędzka. Całe przedsięwzięcie zostało sfinansowane przez Zarząd Powiatu Wysokomazowieckiego oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem. Oprawę muzyczną na imprezie zapewnił zespół „Tamers”, który zabawiał uczestników znanymi przebojami muzycznymi, a także organizował liczne konkursy i zabawy, za które można było otrzymać nagrody i upominki.
W przerwie między konkurencjami uczestnicy mieli możliwość skorzystania z tegorocznych atrakcji, wśród których znalazły się między innymi: przejażdżka bryczką, zawody tenisowe, malowanie twarzy, ognisko z kiełbaskami, karaoke przy akompaniamencie zespołu muzycznego, a także konkurs plastyczny połączony z wystawą prac najmłodszych. Na zaproszonych gości czekał także smaczny poczęstunek: zapiekanki, słodkie naleśniki, gofry
z bitą śmietaną, wata cukrowa oraz fontanna czekoladowa. Za aktywne uczestnictwo w Święcie Dziecka i Rodziny, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że wspomnienia z tego spotkania na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ