Program wsparcia rodzin przeżywających trudności opiekuńczo – wychowawcze ODZYSKAĆ DZIECKO

2019-02-18 09:48:00

        Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wysokiem Mazowieckiem w związku ze współpracą z  Fundacją Dialog i Fundacją Wspierania Rodzin Korale zaprasza  przedstawicieli Ośrodków Pomocy Społecznej z terenu powiatu wysokomazowieckiego na szkolenie edukacyjne ”ODZYSKAĆ DZIECKO” w ramach projektu pn. „Programu wsparcia rodzin przeżywających trudności opiekuńczo – wychowawcze ODZYSKAĆ DZIECKO”.
        Szkolenie skierowane jest do pracowników jednostek wsparcia rodziny i systemu pieczy zastępczej z 7 powiatów województwa podlaskiego ( hajnowski, augustowski, wysokomazowiecki, zambrowski, kolneński, łomżyński, suwalski).
        Szkolenie odbędzie się w Białymstoku w terminie  ( marzec 2019- kwiecień 2019) są to 3 spotkania 3 dniowe  – o ostatecznym terminie szkolenia poinformujemy w najbliższym czasie.
        Udział w szkoleniu jest bezpłatny, wszystkim osobom uczestniczącym w szkoleniu zostanie zapewniony nocleg, wyżywienie oraz materiały szkoleniowe.
        Ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona. Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu proszone są o wypełnienie załączonych dokumentów i odesłanie ich na adres  email:.odzyskacdziecko@fundacjadialog.pl w terminie do dnia 28.02.2019r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Formularz zgłoszeniowy, harmonogram i zaświadczenie z miejsca pracy.

 

 

Zapytania ofertowe
Przetargi
Przydatne adresy

Realizacja: Agencja Reklamy AKTIZ